انواع نیمکت پارکی

انواع نیمکت پارکی

زمانی که صحبت از مبلمان شهری به میان می آید، یکی از مهمترین اعضای این خانواده که انواع نیمکت پارکی هستند در نظر می آیند.

نیمکتهای پارکی محلی برای استراحت های کوتاه مدت در معابر خیابانها بوستان ها هستند.

همچنین با توجه به بافت منطقه‌ای که در آن استفاده می‌شود از تنوع طرح و رنگ زیادی برخوردار هستند.انواع نیمکت پارکی

انواع نیمکت پارکی

طرح مدل و مواد به کار رفته در تولید نیمکتهای پارکی بسیار متنوع هستند که در اینجا نظر شما را به برخی از این موارد جلب می نماییم.

  • نیمکت چوبی
  • نیمکت فلزی پارکی
  • نیمکت بتنی
  • نیمکت چدنی
  • نیمکت متحرک

نیمکت چوبی

نیمکت های چوبی یکی از پرطرفدارترین انواع این محصول است که یا در استفاده از آن چوب واقعی به کار می رود و یا از محصولات وود پلاست در تولید آن استفاده می شود.

نیمکت فلزی پارکی

یکی از متداول ترین نیمکتهای پارکی نیمکت فلزی است که به دلیل طرح‌های مختلفی که می توان به راحتی با فلز ایجاد کرد و رنگ بندی متنوع ای که دارد یکی از محبوب ترین انواع نیمکتهای پارکی می باشد.

نیمکت بتنی

نیمکت های بتنی به دلیل این که مقاومت بالایی مه از خود نشان می دهد بسیار محبوب است.

این نیمکت مقاومت بالایی در شرایط جوی و آب و هوای بارانی و برفی دارد و آسیب های وارده بر اثر سرقت در آنها مشاهده نمی‌شود.

نیمکت چدنی

نیمکت چدنی یکی دیگر از انواع نیمکتهای پارکی است ولی به دلیل قیمت بالایی که تولید این محصول در بردارد زیاد مورد استفاده عموم نیست.

اینم بخون
راهنمای خرید انواع سطل زباله شهری و پارکی

نیمکت متحرک

نوع جدیدی از نیمکت فلزی که در سال های اخیر استفاده آن رواج رواج پیدا کرده است نیمکت های فلزی متحرک می باشند که علاوه بر استفاده استراحتی که دارند با حالت ننو مانند آرامش و لحظات خوبی را برای استفاده کنندگان به ارمغان می آورد.

استاندارد در نصب نیمکت پارکی

یکی از مهمترین مسائلی که در چیدمان نیمکت های پارکی باید در نظر گرفت این است که فاصله مناسبی با فضای اطراف علی الخصوص سطل زباله داشته باشد.

رعایت این موضوع به سبب آن است که بهداشتی و سلامت محیطی و قردی رعایت شود و استفاده کنندگان بتوانند ساعات خوبی را داشته باشند.

مجموعه آسیا ویژن توانسته با اتکا به تجربه و دانش مهندسین خود، مجموعه بی نظیری از نیمکت های پارکی با طرح های متنوع و کیفیت های فوق العاده متناسب با فضاهای مختلف و استفاده اقشار گوناگون با ابعاد درخواستی و استاندارد تولید و به مشتریان عرضه نماید.

پاسخ بدهید