سطل زباله

سطل زباله

سطل زباله آیتم بسیار مهمی در فضا سازی شهری و زیباسازی شهر است علاوه بر جلوه ای که سطل زباله شهری به مکان های عمومی و خصوصی می دهد.

در نظر گرفتن این مورد الزامی است که بدون وجود سطل زباله حفظ نظافت فضاهای شهری عملا کاری غیر ممکن است چرا که در صورت نبود سطلهای زباله آلودگی در سطح شهر گسترش پیدا کرد و زندگی در چنین محیطی برای انسان غیر قابل تحمل است.
سطل زبالهبه همین دلیل تولید کنندگان مبلمان شهری در صدد برآمدند تا محصولات متنوعی را برای این زمینه آماده و فراهم سازی کند و این محصولات باید به گونه‌ای باشد که طول عمر بالایی داشته باشد و در برابر انواع آب و هوایی مقاومت بسیاری را برخوردار باشد.

انواع سطل های زباله

  • شهری / گالوانیزه
  • پارکی
  • اداری و خانگی / پلی اتیلن
  • و …

مصارف سطل زباله

مصارف خانگی صنعتی تجاری شهری و پارکی برخی از این مصارف سطل زباله هستند.
سطل های زباله پارکی که علاوه بر زیبایی که به پارک و بوستان محل زندگی می‌دهند باید از مقاومت بالایی نیز برخوردار باشند.
موردی که بسیار درخصوص سطل‌های زباله مورد نظر تولید کنندگان است سبک های زباله شهری می باشند سطل های زباله شهری علاوه بر امکان جابجایی بسیار آسان باید بسیار مقاوم و قابلیت تخلیه به سهولت را دارا باشند.
جهت جمع آوری زباله های خانگی صنعتی و تجاری برخی از سطل های زباله پلی اتیلن مورد استفاده قرار می گیرد که با ویژگی حمله آسان می توانند قابلیت جمع آوری خوب زباله را برای کاربر برطرف نمایند.

اینم بخون
انواع سطل زباله

سطل های زباله بر حسب موارد استفاده کرد آن دارند در ظرفیت های متنوعی تولید می شود.

عرضه سطل زباله

مجموعه آسیاویژن توانسته با جمع‌آوری اطلاعات دقیق از مورد های استفاده سطل های زباله ، محصول های متنوعی را تولید و به عموم مشتریان خود عرضه نماید

پاسخ بدهید