فروش مخازن زباله گالوانیزه

صنعت نوین آسیا ویژن > مقالات > فروش مخازن زباله گالوانیزه
فروش مخازن زباله گالوانیزه

معمولأ مخازن زباله در حجم های گوناگون، جنس و متریال های مختلف ساخته و تولید می شود. مخازن زباله گالوانیزه به دلیل آنکه جنس آن از ورق گالوانیزه است دارای دوام بسیار بالایی است و ضد زنگ می باشند. معمولأ بیشتر مخازن زباله موجود در سطح شهر از جنس گالوانیزه و یا پلی اتیلن است. همچنین این مخازن در حجم های ۶۶۰، ۷۷۰ و ۱۱۰۰ لیتری هستند. بیشتر اوقات برای فروش مخازن زباله گالوانیزه ، جنس و حجم آن را مور ارزیابی قرار می دهند.
مخازن زباله یکی از مهمترین تجهیزات نظافتی در شهر محسوب می شود. تصور کنید که این مخازن در سطح شهر نصب نمی شد، قطعأ باعث شیوع انواع بیماری های میکروبی و… می شد. در ادامه به مواردی که بر قیمت فروش مخازن زباله گالوانیزه تاثیر گذار هستند، اشاره شده است.

خرید و فروش مخازن زباله گالوانیزه، متناسب با نوع استفاده

مکان یابی صحیح مخازن زباله گالوانیزه اهمیت بسزایی در منظر شهری و چگونگی استفاده از آن دارد. چرا که اگر مکان یابی آن ها طوری باشد که دیده نشود، به نوعی غیر قابل استفاده می شود. بنابراین فرقی ندارد که شما چه نوع جنسی از مخازن زباله را خریداری کردید، چرا که در عمل کاملأ بدون استفاده است. معمولأ در مکان هایی که پیاده روی و رفت و آمد زیاد است بهتر است که مخازن زباله بیشتری در آنجا نصب شود.

به طور کل می توان گفت که اصولی تر است که در مراکز شهر از مخازن گالوانیزه ۵۰ لیتری استفاده شود. در مناطق بزرگ تر و پر ‌رفت و آمد تر بهتر است مخازنی با حجم های ۵۰ تا ۱۰۰ لیتر نصب شود.
در مکان هایی که بیشتر واحد های صنفی خوراکی در آن قرار دارد باید از مخازن گالوانیزه درب دار و قابل حمل استفاده شود.
البته باید توجه کرد که گنجایش سطل زباله ها باید متناسب با نوع استفاده آن ها باشد. باید توجه نمود که هر چقدر گنجایش آن ها بیشتر شود، علاوه بر آنکه قیمت خرید و فروش آن نیز بیشتر می شود، باعث میشود که مخازن زباله دیرتر خالی شوند.

اصول مهم در هنگام خرید و فروش مخازن زباله گالوانیزه

• طراحی مخازن زباله گالوانیزه باید به گونه ای باشد که کمترین دخالت انسانی به هنگام تخلیه در آن ها ایجاد شود.

• باید در بدنه آن ورق های مستحکمی استفاده شود، چرا که معمولأ این سطل ها در معرض ضربه هستند.

• پوشش گالوانیزه مخازن زباله و ضخامت آن باید به گونه ای باشد که در برابر عوامل محیطی مانند باد، باران، گرما، نور خورشید و … مقاوم باشند.

• دارای شکل ظاهری متناسب و رنگ مناسبی باشد.

• در هنگام خرید دقت کنید که وزن آن بسیار بالا نباشد. چرا که معمولأ مخازن زباله از جنس گالوانیزه، سبک هستند. اگر وزن آن بالاتر بود به این دلیل است که مواد مرغوبی در ساخت آن استفاده نکرده اند، در این مواقع قیمت فروش مخازن زباله گالوانیزه باید کمتر از حد معمول باشد.

• اگر مخازن زباله گالوانیزه دارای درب باشد، باید به گونه ای طراحی شود که کمترین برخورد تماس دست با آن صورت گیرد. مخازن زباله گالوانیزه بدون درب‌ معمولا قیمتی پایین تر از نوع درب دار آن دارد.

• در طراحی آن باید دقت کرد که دارای ارتفاع زیاد نباشند، چرا که تمامی افراد در هر رده سنی بتوانند از آن استفاده کنند.

• بهتر است در طراحی مخازن زباله گالوانیزه، مکانی برای نصب شبرنگ در ان در نظر گرفته شود تا در شب هم دید مناسب داشته باشد.

عوامل موثر بر قیمت فروش مخازن سطل زباله گالوانیزه

اگر بخواهیم به طور کلی عواملی که بر قیمت مخازن زباله گالوانیزه تاثیر می گذارد را به آن اشاره کنیم، عوامل زیر از مهم ترین موارد در قیمت مخازن است:

• ضخامت ورق های استفاده شده درآن

• نوع ورق و جنس استفاده شده در ان

• ضخامت شاسی به کار برده شده

• ضخامت و نوع گالوانیزه ای که در قطعات آن استفاده می شود

• نوع چرخ های به کار برده شده

سخن آخر

در پایان باید اشاره نمود که، تعداد سفارش، یکی از تاثیر گذارترین عوامل در قیمت مخازن زباله گالوانیزه در هنگام خرید است. چرا که هر چقدر تعداد آن ها بیشتر باشد، تولید کنندگان این محصول قیمت آن را به صورت عمده ای حساب می کنند و در نتیجه شما می توانید محصول خود را با قیمت بسیار پایین تر خریداری کنید.

برای مشاهده محصولات مخازن زباله گالوانیزه به این صفحه مراجعه کنید 

پاسخ بدهید